Поліграфічні послуги
Весь спектр поліграфічних послуг: візитки, календарі, флаєра, блокноти, каталоги, бланки, книги, бірки, буклети, журнали, упаковка, етикетка, самоклейка, самокопірка, друк на різографі.
Для виготовлення друкованої продукції в друкарні, необхідно виготовити її оригінал-макет.
Якщо ж Ви здаєте в друкарню готовий оригінал-макет Вашого замовлення, він повинен відповідати вимогам до готових макетів. Будь яка правка готових макетів оплачується додатково, поліграфічний брак, який виник через невідповідність вимогам макета, виправляється за рахунок замовника.
Як ви можете передати файли в роботу
CD DVD
Пристрої, що підключаються через USB
Файлообмінні або хмарні сервіси на зразок dropmefiles.com (з сервісів що потребують попередньої реєстрації файли скачуватись не будуть)
На електронну пошту pruvatna.druk@gmail.com
Вимоги до файлів, що приймаються у виробництво
Файли приймаються з роздрукованими і підписаними оригінал-макетами або файлами JPG (JPG використовуються лише для попереднього перегляду, це не формат для друку). Для нестандартних видів зшивки, фальцування або іншої післядрукарської обробки роздруківка обов’язкова. Для крейдованного паперу бажано використовувати профіль Fogra 39, для офсетного Fogra 29
Файли приймаються в форматах
Вимоги до файлів PDF визначаються стандартом PDF/X (http://pdfx.ru/about/01/). Обов’язково наявність CropBox та MediaBox. Основний формат для багатосторінкової продукції.
EPS
Всі шрифти обов’язково переведені в криві
InDesign (версія до CS СС)
Файли InDesign приймаються лише Package (Упаковка) https://preflightme.wordpress.com/2016/01/08/package/ з усіма використовуваними зображеннями (links) та шрифтами.
Illustrator (версія до CS СС)
Шрифти переведені в криві, всі зображення (links) передаються разом з файлом.
CorelDraw (версія до X6)
Шрифти переведені в криві.
Документи у форматах Microsoft Word, Microsoft Excell, Microsoft PowerPoint не можуть бути готовими макетами та потребують доопрацювання. Бажано перезберегти в PDF.
Вимоги до прийому файлів.
Формати файлів що приймаються: TІFF, PSD, AI, EPS, INDD, CDR,.
Роздільна здатність растрових об’єктів 250-300 dpi.
До макетів, які виконані в програмах верстки, повинні додаватися використані шрифти.
Верстка багатосторінкових видань приймається InDesign та PDF. Сторінки повинні мати дообрізний розмір видання, розміщуватись по порядку. Розворотами, окремими файлами кожної сторінки макет не приймається. Спуск полос друкарня виконує самостійно. Виключення робиться для нестандартних моментів на зразок вкладок. Вони обговорюються окремо. Всі сторінки мають однакову орієнтацію (альбомна, портретна) та розмір.
При підготовці матеріалів для робіт з додатковими видами обробки (вибірковою УФ-лакуванням, тисненням, висічкою), файли з даними елементами повинні знаходитись в окремих Layers (шарах). Обов’язково їх виділити окремими Pantone які підписані згідно призначення (Klishe, Trim, Bigovka).
Всі кольори, за винятком додаткових прогонів, повинні бути в моделі CMYK.
Обов’язково наявність випусків під обрізку та висічку не менше 2-3 мм. Відступи відрізу, біговки, висічки не менше 3 мм. Будь-ласка дотримуйтесь загальноприйнятих вимог при розробці макету.
Растрові зображення приймаються у форматах TIFF та PSD. Файли зберігаються без компресії. Дозвіл растрових зображень рекомендується робити пропорційним лініатурі растра (від півтора до двох лініатур). За замовчуванням друк здійснюється на 175 lpi. Тобто зображення повинне мати дозвіл 300 dpi (2500 dpi для Bitmap). Бажано не використовувати растрові зображення з мілким текстом. За його читабельність друкарня відповідальності не несе. Крім роздільної якості бажано візуально оцінити якість зображення (фото).
Векторні ілюстрації, підготовлені в Adobe Illustrator і CorelDraw.
Шрифти, що використовуються в цих ілюстраціях, повинні бути переведені в криві.
Спеціальні ефекти такі як прозорість, тіні і т.д. бажано зробити Expand.
Всі растрові зображення впроваджені в публікацію, повинні мати масштаб 100%, і розподільну здатність не нижче 250-300 dpi. Тонкі лінії, шрифти розміром до 8 pt повинні бути в одну фарбу.
Макети, що використовують поєднання складеного чорного фону і білого (або кольорового) тексту, вимагають застосування треппинга (треппинг використовують при друкуванні кольорового тексту на тлі іншого кольору або виворотки по багатоколірному фону, щоб уникнути білих зазорів між текстом і фоном). Товщина обведення - 0,15-0,25 мм в залежності від кегля тексту.
Якщо макет зроблений з використанням ефектів (прозорості, тіні, контури, OLE-об'єкти, powerclip та інші) то ці об'єкти необхідно конвертувати в Bitmap.
Вимоги до підписаних макетів
Підписаний макет не повинен містити редакторської і коректорської правки, всі сторінки повинні бути вичитані і підписані в друк відповідальною за видання особою з зазначенням дати підпису.